Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Dejte o sobě vědět

Pořídit si web
s redakčním a provizním
systémem.

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Základy strategie úspěchu
1. Navýšení a diverzifikace příjmů

O své příjmy a dostatek peněz se začínáme stále více starat. Souvisí to s tím, že žijeme ve světě s neustále tvrdším konkurenčním prostředí a pociťujeme nedostatek peněz na zabezpečení vzdělání, zdraví a spokojeného života ve stáří.

zobrazit více

2. Potenciál naší domácnosti

Velkou část hodnoty každé domácnosti tvoří vše co máme uvnitř našeho domu(bytu) a nakoupili jsme to v obchodech. Přesto, že nás tyto věci denně obklopují, tak si jejich hodnotu jen málokdy uvědomujeme.

zobrazit více

3. Internetový marketing

Marketingové nástroje jsou málo známé a až 90% lidí, kteří se rozhodnou využít podnikání přes internet, nemá potuchy o tom, co si pod pojmem marketing představit a jak marketing dělat.

zobrazit více

Zdravý Čech - životní styl Zajímavé stánky vodolanova.bohatycech.cz

Realitní makléř


všechny stránky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality