Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Dejte o sobě vědět

Pořídit si web
s redakčním a provizním
systémem.

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3291 hlasů)

 

záznam v katalogu
(3053 hlasů)

 

odborné články
(3085 hlasů)

 

reklamní sdělení
(3061 hlasů)

 

rozesílání emailů
(3149 hlasů)

 

osobní jednání
(3005 hlasů)

 

Networking a přístup B_Č


Oblasti, kde se projevuje poslední léta silné prostředí v networking budovaní obchodních kontaktů a obchodního zázemí je silné a stabilní, kdy především díky orientaci a způsobu strategie stavění obchodní sítě se vyplácí rozvíjet obchodní kontakty touto cestou.

Bylo období, kdy jsme si kladli silné otázky týkající se charakteru budování kontaktů, poskytování konzultací a spojení těchto dvou oblastí tak, že docházelo k zajímavým pokusům, jak nakonec naše služby rozvíjet a přicházet s nimi na dnešní sofistikovaný trh, kde vládne nejen silné konkurenční prostředí, ale také silné odborné zázemí sofistikované přístupy a řada vynikajících specialistů. Networking je přístup, kde je navazování  nových příležitostí silné produktivní, a to v návaznosti na podobné cíle a zájmy ostatních účastníků, nebo případně reprezentantů, kteří se jdou na akce seznámit, informovat, rozvíjet a pochopitelně navázat nové příležitosti, díky kterým budou schopni posouvat své podnikání na další "mety" svých milníků a priorit.

Otázky byli silné a to především ve znění:

1) Jak uchopit projekt, který obsahuje řadu podnikatelských projektů a udělat z něj kvalitní zázemí pro prezentaci, online networking a rozvoj jednotlivých partnerů?

2) Jak budeme poskytovat své konzultační služby a co bude motivačním faktorem pro získávání přízně potenciálních partnerských klientů?

3) Budeme jiní? Poskytneme ke konzultacím a partnerské prezentaci kvalitní servis, materiály a nástroje, které budou skutečně produktivní pro rozvoj a strategičnost podnikatelských projektů?

4) Jsme schopni sestavit celý projekt, jako jeden sofistikovaný plán pro rozvoj malého a středního podnikání, včetně návazných procesních povinností a zodpovědnosti?

Takto jsme si kladli otázky a podle nich postupně sestavovali a přenastavovali interní a externí vazby, abychom dosáhli pilíře, kde se budou naši klienti, partnerští klienti a partneři moci rozvíjet a ještě s námi případně navštěvovat a pořádat networking akce.

Kompletní podpora networkingu, je vždy závislá na oslovených lidech, podstatě obsahu a přidaným hodnotám pro posun v projektovém, obchodním navyšovaní schopností, dovedností a specializace.

My a naše směrodatné procesy

Psychokyberneticky vzato, jsme dynamická skupina svobodných podnikatelů, tvořící dohromady jeden podnikatelský projekt, který má za cíl navyšovat informovanost o podnikání, navyšovat konzultační procesy, poskytovat a dodávat speciální nástroje pro procesní odpovědnost a následně pořádat kvalitní networking akce a vzdělávací projekty (Workshopy, Semináře, Přednášky, Trialy, Online kurzy aj.)

My a náš přístup v podnikání

Podnikání je pro nás výzva, seberealizace a příležitost zvyšovat své osobnostní rysy, zlepšovat se ve svých odvětvích a následně je realizovat v projektech, kde jsme zainteresováni. Přístup v každodenní praxi je především inovativním postojem, protože jsme si vědomi potřeby zlepšovat kličové části, a to nejen v rámci podnikatelské sítě, ale také v našich individuálních postojích, přístupech a nezbytné realizaci.

My a profesní stabilita pro rozvoj klíčových odvětví

Pravdou je, že řada z nás je ve svých specializacích na velmi sofistikované rovině a proto se soustředíme, aby naše služby, možnosti spolupráce a nástroje dávali co největší praktický a cílený smysl, se kterým lze pracovat na velmi profesionální úrovni. Cílíme přednostně na sebe samé a zabýváme se doplňováním našich služeb o nové přístupy a nástroje, díky kterým jsme schopni své konzultační místo řádně obhajovat a plnit v nejlepší možné kvalitě.

Na trhu se nachází skutečně již v dnešní době natolik konzultačních a vzdělávacích možností, že jsme z nich už velmi skeptičtí, neorientováni a často jsme v konečné fázi oběti mnoha přístupů, které nakonec zotročí naši mysl a zapomínáme na to nejpodstatnější v klasickém rozvoji a to na to, že rozvoj funguje v případě, kdy rezonuje s námi, našimi předsudky, přesvědčeními, přístupy a momentální situací. Je jedno zda, jako jednotlivec, nebo firemní skupina lidí. Důležité je si uvědomit, že přístup v rozvoji, není realizace. přístup je paradigma, zatímco realizace, je realita. To je základní pilíř, kdy se snažíme měnit přístupy, paradigmata, a realizace nejde v rámci našeho vlivu, především proto, že nejsme sladění s takovým jednáním. Poté se celý rozvoj pro nás stane jakýmsi motivačním, otravným slajdem a žijeme v procesech dále, jako předtím. Kde je klíč a co vlastně musíme udělat pro to, aby byl rozvoj platný? Musíme začít samotnou realizací a paradigmaty a přístup řídit v rámci nového, nastaveného systému práce. Přístup, měnit můžete, avšak pokud nebudete mít nový plán procesních částí, je Vám přístup jen prázdným pomocníkem v realizační části = Výsledky neodpovídají myšlení, paradigmatům a přístupu.

Když konzultace, tak jedině s reálným plánem kroků pro realizaci projektových částí a frekventovaným přístupem a změnou paradigmat, vše ve vyvážené rovině jednání. Proč jsem zahrnul zrovna toto téma a ještě tak rozsáhle? Protože to je podle mě důvod, proč většina lidí skončí a přestane na sobě pracovat pro to, aby navyšovali svou profesní flexibilitu a firemní rozvoj. Ano nakonec jsme neustále v jednom kole, kdy musíme stíhat nepřeberné množství věcí a jednat v rámci těch mantinelů, které máme nastavené, nicméně možnosti jsou a jsou v nás, my jsme ta možnost a možnosti.

Dovolte pár rad, díky kterým budete schopni kvalitního výběru konzultací a rozvoje, tak abyste své investice skutečně vnímali a přinesly Vám odpovídající přínos.

1) Vzdělaní, Zkušenosti, Profesní minulost na řídících pozicích

2) Praktické reference, Odpovídající momentální profesní úroveň a výsledky (Vlastní firma, Skupina, Společnost)

3) Emoční inteligence, Stabilita v jednání (Reference, Profesní akreditace, certifikace)

4) Obchodní partnery, kvalitní nástroje, Produkty, Pracovní materiály, Případové studie

5) Přehled v oboru a publikační minulost, přítomnost,

6) Profesní dress code, obchodní místo, kanceláře, servisní jednotky konzultací

7) Konzultační příležitosti ( Online procesy, Skype meetingy, Koncepty rozvoje, Proklientská přizpůsobivost)

 

Poslední dva měsíce jsem přemýšlel, jaký pro Vás udělat výstup a napadlo mě téma, proč vnímáme někdy rozvoj, jako motivační pokus o zlepšování a neuchopíme ho, jako sofistikované konzultační prostředí, kde můžeme získávat nejen nové podněty pro realizační části svého života, ale také nové kontakty, nástroje, produkty a smysluplnou strategii pro konečné dosažení cílů a seberealizaci.

Takto stavíme naši podnikatelskou síť, postupně pracujeme tak, aby se z nás stalo místo, které bude kvalitním partnerem v oblasti dodávání konzultačních a rozvojových příležitostí, kvalitním místem pro výběr konzultanta, kouče, nebo i podnikatele, který se chce podělit o své know how a to celé podpořit partnerskou, profesní platformou, kterou jsou partnerské profesní stránky pro prezentaci svých podnikatelských projektů, služeb a profesního znění osobnosti.

A jak je to s námi???

Jsme profesní agentura se zaměřením rozvoje pro oblasti lidského přístupu, HR procesů, Projektového řízení a managementu. Součástí našich služeb jsou sofistikované nástroje pro správu, evidence, komunikace, leadershipu a mentoringu formou audio programů.

Jedná se o model, který jsme vymysleli především pro integraci klíčových směrnic a nastavili trochu odlišný styl rozvoje, který je stupňován servisním procesem pro komplexní charakter přístupu, realizace a růstu.

 

 

 

Tým Bohatý Čech

Kontaktujte nás...