Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Dejte o sobě vědět

Pořídit si web
s redakčním a provizním
systémem.

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3291 hlasů)

 

záznam v katalogu
(3053 hlasů)

 

odborné články
(3085 hlasů)

 

reklamní sdělení
(3061 hlasů)

 

rozesílání emailů
(3149 hlasů)

 

osobní jednání
(3005 hlasů)

 

Tiskové zprávy
1. Síťový marketing a software řešení

Dlouho jsme přemýšleli, jak by síťový marketing mohl dostat novou úroveň softwarového rozhraní. Pravdou je, že podnikání je to plnohodnotné a to v mnoha ohledech, zejména na náročnost obchodního servisu a zároveň na projektové stavby lidských zdrojů a plnění.

zobrazit více

2. Jaké jsou konzultace s námi?

Našim smyslem není jen zrealizovat konzultaci a pomoci jednotlivci, skupině nebo firmě v některé části. Uvědomujeme si, že pokud se rozvíjí jedna část, druhá už je nutná také, protože je provázána s předešlou. Mnohdy se stává, že konzultanti řeší jednu oblast, kterou společně vyřeší, avšak v závěsu se projevují klíčové části dalších projektových jednotek, které navazovali na minulé vstupy a výstupy.

zobrazit více

3. Networking a přístup B_Č

Podnikání je pro nás výzva, seberealizace a příležitost zvyšovat své osobnostní rysy, zlepšovat se ve svých odvětvích a následně je realizovat v projektech, kde jsme zainteresováni. Přístup v každodenní praxi je především inovativním postojem, protože jsme si vědomi potřeby zlepšovat klíčové části, a to nejen v rámci podnikatelské sítě, ale také v našich individuálních postojích, přístupech a nezbytné realizaci.

zobrazit více

4. Rozvoj obchodních aktivit v rámci sítě

Po nastavení nových produktů, služeb a přenastavení procesních částí, jsme spustili intenzivní akvizičí činnost, pro podporu podnikatelů, firem a obchodního prostředí na kvalitnější úrovni než tomu bylo v minulosti.

zobrazit více

5. Realizace procesů

Dokončení hlavních, plánovaných procesů

Seznamte se s aktuálními změnami v rámci naší sítě, která prošla od konce roku 2014 razantními změnami a transformací, kdy bylo předním cílem vytvořit kvalitní informační a podnikatelskou síť, která bude schopna informovat, rozvíjet a podporovat podnikatele, obchodníky, majitele franšízy a nezávislého podnikání pro jejich samotný rozvoj, vzdělání, principy, které jim pomohou pro zlepšování se ve svých aktivitách atd.

zobrazit více

6. Ucelení služeb

Po dlouhé práci jsme vytvořili koncept služeb hlavního týmu Bohatý Čech a také parnterů podnikatelské sítě. V současnoti jsme schopni podskytovat odborné kompetnece pro řadu oborů, zejména v rozvojových aktivitách a vzdělávacích procesech a to nejen pro společnost, ale také pro střední management, malé a střední podniky.

zobrazit více

7. Rok 2015 podnikatelské sítě

V roce 2015 jsme pracovali na tom,  abychom Vám byli schopni v roce 2016 poskytnout nástroje pro kvalitní řízení podpory rozvoje v podnikatelských potřebách a cílech.

zobrazit více

8. Strategie a rozvoj

Naše strategie je jedinečná v mnoha procesech a přímých forem postupu práce, které Vám částečně předkládáme. Jsme přesvědčeni, že pro využití našich služeb a nabízené spolupráce, je dobré znát z části naší strategii a navazující procesy.

zobrazit více

Zdravý Čech - životní styl Zajímavé stánky kubes.bohatycech.cz

Finanční svoboda


všechny stránky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality Pojistka na blbost

11.07.2018 - Při výkonu povolání můžete způsobit nemalé škody ať už na majetku, na zdraví či na penězích. Pálit vás to nemusí pouze tehdy, pokud máte správně uzavřené pojištění odpovědnosti z výkonu povolání.         celý článek


všechny aktuality