Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Možnost refinancování

Se sazbou 1,9%Nejpozději do:
30.4.2018

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Semináře, přednášky, konzultace


Zefektivněte svůj postup kupředu a neztrácejte čas, hledáním a ověřování něčeho co už bylo nalezeno a ověřeno.1. Semináře, Workshopy

Kurzy a workshopy naší sítě vedou velmi kompetentní lektoři. Programy a obsahy kurzů jsou sestaveny tak, aby byly smysluplné, přímé, profesionální a vedli k realizaci milníků, které jste si v jednotlivých oblastech stanovili, nebo chcete určit.

zobrazit více

2. Přednášky

Krátké přednášky určené pro menší skupinu uchazečů, kteří se rozhodují poznat kroky,které vedou k dosažení finanční svobody.

zobrazit více

3. Konzultace

Pro ty, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu mohou využít konzultaci s odborníkem na předem dohodnuté téma. Zrychlíte svůj postup při řešení konkrétních životních situací.

zobrazit více

Zdravý Čech - životní styl Zajímavé stánky zdenekpitner.bohatycech.cz

Finanční poradenství, jazykové vzdělávání


všechny stránky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality