Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Dejte o sobě vědět

Pořídit si web
s redakčním a provizním
systémem.

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Vlastní stránky Bohaty Čech

Vlastní webová stránka Bohatý Čech se všemi aktuálními informacemi dává možnost jednoduchým způsobem předávat informace o podnikání na internetu, je efektivním nástrojem internetového marketingu, pomáhá s potenciálními zájemci o podnikán udržet kontakt a pomáhá při předávání zkušeností těm, kteří mají o podnikání zájem. Vlastní stránku poskytujeme s cílem dát možnost se prakticky s internetovým marketingem seznámit a ověřit si jej. Získané zkušenosti je možné následně využít při budování vlastního podnikání na internetu a předávat je dalším členům pracovního týmu.

Současně a vlastní webovou stránkou Bohatý Čech zašleme i vizitky. Vizitky pomohu vlastní adresu propagovat a zvýšit tak počet těch kteří se sní seznámí. Prosím o vyplnění údajů a potvrzení zájmu o zaslání vlastní adresy, vizitek a dalších materiálů potřebných pro ověření internetového marketingu při podnikání na internetu.

Žádost o vytvoření vlastní stránky pro registrované

Přihlašte se a o vlastní stránku požádejte v neveřejné části. Vaše žádost bude automaticky částečně vyplněna.

Žádost o vytvoření vlastní stránky
* Stisknutím „Potvrdit zájem“ souhlasíte s obchodními podmínkami.


Odesláním formuláře, udáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních a obchodních údajů a zodpovídáte za správnost sdělených informací podle zákona o ochraně osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb, o ochraně osobních údajů.

Vaše zadané osobní údaje slouží pouze pro stránky bohatycech.cz a nebudou použity k jiným účelům.