Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Možnost refinancování

Se sazbou 1,9%Nejpozději do:
30.4.2018

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Rozvoj Multi level marketingu


Lidé chtějí větší příjem. Už dávno minula doba, kdy lidé nastupovali do zaměstnání ve věku do 20 let a zůstali v něm celý život a měli strach, aby o zaměstnání nepřišli. Dnes lidé chtějí větší příjem, aby mohli žít podle svých představ. Podnikání s tímto systémem nabízí vedle zvýšení příjmu i mnohem větší kontrolu nad svým životem a větší volnost. Cena vstupu do systému je poměrně nízká, mnohdy i nulová. Společnosti, které systém využívají, podporují vedle obchodních dovedností i další vzdělání samostatných distributorů.


Lidé chtějí mít dostatek peněz. V minulosti platilo, že čím déle lidé pracovali, tím byl jejich příjem vyšší. Lidé počítali s tím, že na konci života půjdou do důchodu a jejich příjem se sníží. Jinými slovy, věděli, že budou celý život tvrdě pracovat a nakonec půjdou do důchodu chudí. V současnosti není vize mít dostatek peněz po celý život nic nenormálního. Vyplývá to ze skutečnosti, že peníze jsou prostředkem pro uspokojování lidských potřeb, kdo by je tedy nepotřeboval.


Víc lidí touží mít své finance pod kontrolou. V současné době si mnoho lidí začíná uvědomovat, že průmyslový věk skončil a zákony světa se navždy mění. V průmyslovém věku lidé celý život tvrdě pracovali, a když odešli do důchodu, postaral se o ně stát nebo jejich podnik. V současných podmínkách se lidé o sebe musí postarat především sami. A lidé si to nejen uvědomují, ale již se podle toho začínají chovat a hledají možnosti k podnikání a cesty jak získat trvalý příjem. Systém umožňuje získat finanční gramotnost a dostatek financí tisícům lidí.


Změna přístupu lidí k podnikání
. Lidé využívají lepší podmínky pro podnikání, pro získání dostatku peněz a pro naplnění těch nejodvážnějších životních snů a cílů.


Rozvoj techniky a informačních technologií
a jejich vliv na výrobu a procesy rozdělování. Internetový obchod se stává běžnou součástí našeho života a doporučovat si vzájemně ty zajímavé je zcela normální záležitostí.


Změna společenské poptávky, kdy současné vysoké trendy výroby a stále novější a kvalitnější výrobky mají vysoký vliv na regulaci trhu. Dříve člověk vyráběl pro poptávku trhu a vše hned spotřeboval. Společenská poptávka ovlivňovala výrobu a její výkonnost. Čím více je však vyrobeno, tím větší je nutnost dostatečně zabezpečit prodej a spotřebu. To dává možnost stále většího počtu lidí k podnikání a získání příjmu.


Nové systémy prodeje, které se prolínají nejen v oblasti zboží, ale i služeb. Pro ukázku si některé připomeňme:
• hypermarkety s širokým sortimentem zboží
• zásilkové obchody postavené na objednávkách dle katalogů
• internetové obchody s rozvozem zboží

Na tento rozvoj systémů prodeje reaguje i MLM, který přechází od  osobního prodeje na prodej přes internet s dodávkou zboží na místo, které si určí koncový zákazník.


Spojování národních trhů, které pro MLM otevírá možnost mezinárodní expanzi.

Máte zájem o další informace pak neváhejte a napište.Zdravý Čech - životní styl Zajímavé stánky dolcevilla.cz

Mnohem víc než jen hotel. Profesionalita poskytovaných služeb. Ideální místo pro konání firemních akcí.


všechny stránky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality