Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme CRM spojený s Outlookem a Webem

Software
a vlastní web
pro udržování

vztahů se zákazníky

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

E-mail marketing


Jde o formu přímého marketingu, která využívá internet a e-mail k propagaci produktu nebo služby s cílem získst lidi pro jejich nákup.1. Co je e-mail marketing

Ve věku informací a informačních technologií se nabízejí i nové možnosti propagace, které poskytuje internet. Abychom je dokázali využít je v prvé řadě nutné změnit naše myšlení a na internet se dívat jako na něco co nám může v propagaci usnadnit.

zobrazit více

2. Základní druhy e-mailů

V e-mail marketingu se uplatňují dva základní typy e-mailových zpráv, které se využívají k upozornění a k vyjádření důvěry.

zobrazit více

3. Jak vytvořit seznam

Vlastní seznam nejlépe vyhovuje našim potřebám a skládá se z lidí kteří mají o nabízené produkty nebo služby zájem. Vlastní sezna je naším vzácným majetkem a proto o něj dobře počujme.

zobrazit více

4. Použití e-mail marketingu

Pokud se zozhodneme e-mail marketin využívat, navystačíme si s běžným rozesílačem zpráv, který máme běžně na na nšem počitači. Složby pro řízení e-maik marketingu nabízí řada poskytovatelů.

zobrazit více

Zdravý Čech - životní styl Zajímavé stánky jaknafinance.eu

Váš nejlepší rádce. Porovnejte několik možností na řešení problémů z oblast financí, půjček, investic, spoření, pojištění a daní.


všechny stránky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality