Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme CRM spojený s Outlookem a Webem

Software
a vlastní web
pro udržování

vztahů se zákazníky

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
12345... 17

Články


19.12.2017 - Vztah k penězům

Peníze denně používáme, ale pro každého z nás představují něco jiného. Na jakém místě v žebříčku hodnot máte peníze vy, jaký k nim máte vztah a jaký k penězům máte přístup? Rozumné získávání a využívání peněz by pro nás mělo být opravdovou výzvou.

více

08.03.2017 - Dejte o sobě vědět

Hledáte příležitost a cítíte potřebu změny?
Máte možnost využít vlastní webovou stránku nebo stránku s informační systém, které vám umožní rozvíjet podnikání i marketingové aktivity.


více

15.11.2016 - Správa a řízení Software v 21.století

Podmínky v tržním odvětví pro software a jeho nastavení, moduly, aktivace a funkce, je naprosto schématicky rozsáhlá. Seznamte se s přístupem, který Vás vyzvedne z křesla a nasměruje myšlení směrem, který umožňuje 21. století.


více

17.09.2016 - CRM s Webovými stránkami - Web & CRM system Outlook

Vytvořili jsme produkt, který by pro Vás mohl mít stabilizační a silnou hodnotu v ovládání své práce, řízení výkonnosti a obchodních příležitostí s podporou profesní webové platformy a využívání CRM pro Outlook Microsoft. Využití tohoto produktu Vám dovoluje být stabilní a vice aktivní.

více

05.08.2016 - Prostory k podnikání v Brně na míru

Prostor k pronájmu pro podnikatele je mnoho, těch dobrých méně a skvělých jako šafránu. Někdy místu chybí bezproblémová dopravní obslužnost, parkoviště, kde by se dalo v kteroukoli dobu zaparkovat, jindy to mohou být nevyhovující prostory nebo chybějící zázemí služeb. Stačí málo a z mnoha nabídek vám nezůstane jediná.

V takovém případě je dobré obrátit se na firmu, která je na trhu dostatečně dlouho, dobře jej zná a umí proto zákazníkovi vyhovět.

více

08.07.2016 - Novinky v pojištění bankovních vkladů

Každého z nás možná občas napadne, jak si stojí vlastně naše banky. A co by se tak asi stalo v případě, kdyby právě banka, do které jsme se rozhodli uložit své finance, zkrachovala?

více

07.06.2016 - Investování do fondů

Využili jste už všechny možnosti spoření se státní podporou, případně slevou na dani? Pokud vám kromě nutné finanční rezervy ještě zbývají volné peněžní prostředky, zkuste je investovat a zhodnotit v některém z podílových fondů.

více

08.04.2016 - Podnikatel - Lídr - Manažer

Je pokaždé podnikatel, správným manažerem a lídrem? Pojďme se zaměřit na základní odlišnosti těchto osobností. Všechny typy mají společného vše a přesto jen základní. Článek Vám pomůže dobře hodnotit typy osob a správně je vést pro jejich prvotní inteligentní a realizační schopnosti. Podnikatel je procesní integrace, Lídr je integrace lidí a činností pro plnění vize a Manažer je procesní hlavou lidí a činností. Pojďme dále...

více

08.04.2016 - Typologie osobnosti a základní preference osobnosti

Jako je pro jistý druh zvířat geneticky předurčené chování, způsob lovu, přijímání potravy, chování, rozmnožování, péče o mláďata, jejich ochrana, stejné a podobné genetické předurčení mají lidé, jako nejinteligentnější tvor ve vesmíru. Člověka od zvířat odděluje mysl, schopnost sebeuvědomění, svoboda volby a pochopitelně druh inteligence.

více
12345... 17
Zdravý Čech - životní styl Doporučujeme přečíst
Jak se loví hlupáci
Jak se loví hlupáci

Autor popisuje situaci tržních podmínek a některých zvyků, které mají značný vliv na zákaznické smýšlení a návyky. V publikaci pochopíte trh z jiného úhlu pohledu, který Vás naučí vybírat si dodavatel...


všechny knížky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality