Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme Možnost refinancování

Se sazbou 1,9%Nejpozději do:
30.4.2018

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Rozhodujeme se podnikat.


Proč se rozhodujeme podnikat?

Proto, že trvalou finanční svobodu a nezávislost nelze získat v zaměstnaneckém poměru, ale podnikáním.  Pro úspěšné podnikání je však třeba najít a využít vhodnou podnikatelskou příležitost, která nám umožní se posunout směrem do sektoru M , udtžet se tam a nebo získat lepší pozici.

Podle posledních průzkumů veřejného mínění i ankety na stránce Bohatý Čech, se lidé do podnikání nehrnou.  Jen 18% zaměstnanců a 7% účastníků ankety uvažuje o tom, že bude podnikat.

Zásadním důvodem tohoto stavu je prostě nedostatek informací o různých podnikatelských příležitostech. Lidé na celém světě jsou zavalování neuvěřitelným množstvím zbytečných informací a to zejména o tom jak peníze utrácet a chybí dostatek informací o individuálních cestách k prosperitě, podnikání a odpovědném zacházení s penězi.

O podnikatelské příležitosti uvažují lidé kteří přišli o zaměstnání a nemohou sehnat jiné. Takoví lidé mají dvě možnosti. Najít a využít vhodnou podnikatelskou příležitost nebo spadnout na sociální dno a spokojit se s dlouhodobým pobíráním sociálních dávek. I dobrý MLM systém může za takové situace tvořit základ pro zlepšení.

O podnikatelské příležitosti uvažují také lidé kteří netrpí nedostatkem peněz, ale chtějí zvýšit životní úroveň své rodiny. Lidé z této skupiny vidí v každé podnikatelské příležitosti možnost jak získat další zdroj příjmů, které bude možné využít na spění svých snů a příležitosti s dobrými podmínkami pro podnikání jsou připraveni využít. Dobrý MLM systémy mé ve svém portfóliu celá řada i bohatých lidí.

S dobrou podnikatelskou příležitostí mají dobrou šanci uspět všichni!

Nezáleží na věku, pohlaví nebo dosaženém vzdělání. Důležitá je duševní svěžest, vnitřní energie a odhodlání. Pokud tyto vlastnosti máte a jste schopni důsledně pracovat na budovánání své nezávislosti a lepší budoucnosti, tak jste určeni k podnikatelskému úspěchu.

"Podnikání je věcí důsledosti a správné strategie"

Pokud jsme společně prošli stránky Bohatý Čech až k této části, tak je to důkazem toho, že děláme kroky vedoucí k naplnění představ o dostatku peněz na zabezpečení života. Dokážeme si představit co pro nás a náš další život může dobrá podnikatelská příležitost znamenat a co s využitím takové příležitosti můžeme získat.

Jak začít bezpečně podnikat? K zahájení bezpečného podnikání je třeba opatrnosti, rozmyslu, ale i sebedůvěry a nadšením pro věc! Je nutné hledat a naujít správnouv podnikatelskou příležitost a zvážit nabízené podmínky, finanční možnost spojené se zahájením podnikání, ale i požadavky na náš životní styl.

Trvalou finanční svobodu lze získat využíváním dobrých podnikatelských příležitostí.

Jednou z řady možností úspěšného a legálního podnikání je obchodní systému MLM s využitím internetového marketingu. Budování tohoto podnikání může významně pomoci při vytváření šťastného osobního a rodinného života.

S dobrým MLM můžeme získat:

-          uspokojení se zajímavé a stabilní práce

-        prosperitu a správný vztah k penězům

-        podmínky pro pro vytváření dobrých osobních a pracovních vztahů

-        dostatek česu pro sebe, svou rodinu a své koníčky

- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Na dalších článcích poskytneme zdarma konkrétní informace a vysvětlíme jak při budování podnikání s využitím konkrétního MLM systému a internetového marketingu postupovat.

Máme odpověď na takové to :
„ Co tím získám? Proč by do toho šel někdo se mnou?"

Máte zájem o další informace pak neváhejte a napište.Zdravý Čech - životní styl Doporučujeme přečíst
Strategie úspěšného podniku
Strategie úspěšného podniku

Základní urovnání priorit stavby firmy.  Jak budovat interní vztahy pro vytváření systému navazujících procesů a technologie správy managementu a vlivu směrem k trhu. Sestavte firmu jen pro silné potř...


všechny knížky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality