Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme CRM spojený s Outlookem a Webem

Software
a vlastní web
pro udržování

vztahů se zákazníky

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3291 hlasů)

 

záznam v katalogu
(3053 hlasů)

 

odborné články
(3085 hlasů)

 

reklamní sdělení
(3061 hlasů)

 

rozesílání emailů
(3149 hlasů)

 

osobní jednání
(3005 hlasů)

 

Rozhodujeme se podnikat.


Proč se rozhodujeme podnikat?

Proto, že trvalou finanční svobodu a nezávislost nelze získat v zaměstnaneckém poměru, ale podnikáním.  Pro úspěšné podnikání je však třeba najít a využít vhodnou podnikatelskou příležitost, která nám umožní se posunout směrem do sektoru M , udtžet se tam a nebo získat lepší pozici.

Podle posledních průzkumů veřejného mínění i ankety na stránce Bohatý Čech, se lidé do podnikání nehrnou.  Jen 18% zaměstnanců a 7% účastníků ankety uvažuje o tom, že bude podnikat.

Zásadním důvodem tohoto stavu je prostě nedostatek informací o různých podnikatelských příležitostech. Lidé na celém světě jsou zavalování neuvěřitelným množstvím zbytečných informací a to zejména o tom jak peníze utrácet a chybí dostatek informací o individuálních cestách k prosperitě, podnikání a odpovědném zacházení s penězi.

O podnikatelské příležitosti uvažují lidé kteří přišli o zaměstnání a nemohou sehnat jiné. Takoví lidé mají dvě možnosti. Najít a využít vhodnou podnikatelskou příležitost nebo spadnout na sociální dno a spokojit se s dlouhodobým pobíráním sociálních dávek. I dobrý MLM systém může za takové situace tvořit základ pro zlepšení.

O podnikatelské příležitosti uvažují také lidé kteří netrpí nedostatkem peněz, ale chtějí zvýšit životní úroveň své rodiny. Lidé z této skupiny vidí v každé podnikatelské příležitosti možnost jak získat další zdroj příjmů, které bude možné využít na spění svých snů a příležitosti s dobrými podmínkami pro podnikání jsou připraveni využít. Dobrý MLM systémy mé ve svém portfóliu celá řada i bohatých lidí.

S dobrou podnikatelskou příležitostí mají dobrou šanci uspět všichni!

Nezáleží na věku, pohlaví nebo dosaženém vzdělání. Důležitá je duševní svěžest, vnitřní energie a odhodlání. Pokud tyto vlastnosti máte a jste schopni důsledně pracovat na budovánání své nezávislosti a lepší budoucnosti, tak jste určeni k podnikatelskému úspěchu.

"Podnikání je věcí důsledosti a správné strategie"

Pokud jsme společně prošli stránky Bohatý Čech až k této části, tak je to důkazem toho, že děláme kroky vedoucí k naplnění představ o dostatku peněz na zabezpečení života. Dokážeme si představit co pro nás a náš další život může dobrá podnikatelská příležitost znamenat a co s využitím takové příležitosti můžeme získat.

Jak začít bezpečně podnikat? K zahájení bezpečného podnikání je třeba opatrnosti, rozmyslu, ale i sebedůvěry a nadšením pro věc! Je nutné hledat a naujít správnouv podnikatelskou příležitost a zvážit nabízené podmínky, finanční možnost spojené se zahájením podnikání, ale i požadavky na náš životní styl.

Trvalou finanční svobodu lze získat využíváním dobrých podnikatelských příležitostí.

Jednou z řady možností úspěšného a legálního podnikání je obchodní systému MLM s využitím internetového marketingu. Budování tohoto podnikání může významně pomoci při vytváření šťastného osobního a rodinného života.

S dobrým MLM můžeme získat:

-          uspokojení se zajímavé a stabilní práce

-        prosperitu a správný vztah k penězům

-        podmínky pro pro vytváření dobrých osobních a pracovních vztahů

-        dostatek česu pro sebe, svou rodinu a své koníčky

- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Na dalších článcích poskytneme zdarma konkrétní informace a vysvětlíme jak při budování podnikání s využitím konkrétního MLM systému a internetového marketingu postupovat.

Máme odpověď na takové to :
„ Co tím získám? Proč by do toho šel někdo se mnou?"

Máte zájem o další informace pak neváhejte a napište.Zdravý Čech - životní styl Doporučujeme přečíst
Myšlenkové mapy
Myšlenkové mapy

Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Jsou klíčem, který odemkne vaše schopnosti a potenciál.


všechny knížky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality Pojistka na blbost

11.07.2018 - Při výkonu povolání můžete způsobit nemalé škody ať už na majetku, na zdraví či na penězích. Pálit vás to nemusí pouze tehdy, pokud máte správně uzavřené pojištění odpovědnosti z výkonu povolání.         celý článek


všechny aktuality