Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme CRM spojený s Outlookem a Webem

Software
a vlastní web
pro udržování

vztahů se zákazníky

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa
Jakou prezentaci preferujete (4.5.18)

vlastní webová stránka
(3291 hlasů)

 

záznam v katalogu
(3053 hlasů)

 

odborné články
(3085 hlasů)

 

reklamní sdělení
(3061 hlasů)

 

rozesílání emailů
(3149 hlasů)

 

osobní jednání
(3004 hlasů)

 

Co je pro začátek potřeba.


Jedině využití dobrých podnikatelských příležitostí je cestou k trvalé prosperitě.

Jednou z dobrých podnikatelských příležitostí může být využívání dobrých MLM systémů, které využívají internet a tak umožňují i využití internetového marketingu. Se dobrým MLM můžeme peníze vydělávat snadněji, bezpečněji a efektivněji, legálním, poctivým a osvědčeným způsobem tak, jak to dělají miliony lidí na celém světě.

Stejně jako v každém podnikání musíme i tady počítat s tím, že pro začátek budeme potřebovat určitou sumu volných prostředků, určitý čas a dostatek vytrvalosti. V MLM je nejdůležitější investicí náš čas a náš zájem.

Peníze.
Každé podnikání vyžaduje v počátcích určité výdaje(pořizovací a pravidelné provozní) z rodinného rozpočtu a to do okamžiku kdy výnosy z podnikání tyto náklady nepřevýší a podnikání se stane pro rodinný rozpočet dalším zdrojem příjmů. Tyto nové příjmy pak umožní zlepšit finanční situaci a umožní z rodinného rozpočtu uhradit i nové výdaje spojené s naplněním našich přání.
Více o tom jak ziskat peníze do začátku podnikání.
V MLM systému je třeba počítat s počáteční investicí do 1 tis. Kč na licenci (v některých případech se zárukou vrácení peněz). K pravidelným provozním výdajům patří úhrada nákldů na komunikaci, prezentaci, vlastní vzdělávání a osobní růst. 
Nedostatek volných prostředků pro začátek podnikání lze řešit stejně jako řešíme nedostatek prostředků na udržení životní úrovně, nebo na jiné mimořádné výdaje. Tedy cestou snížení rodinných nákladů, využívání slev, úsporou části stávajících příjmů a nebo navýšením příjmů třeba krátkodobou brigádou.

Čas.
Je nutné si uvědomit, že pokud chceme něčeho pořádného dosáhnout musíme vždy vynaložit určitý čas na budování, ali i na odnaučení se ředy získaných negativních návyků. Ani dobrým řidičem, sportovcem, učitelem, lékařem, investorem,... se nestaneme ze dne na den. 
Pokud podnikání v MLM myslíme vážně je potřeba si vyhradit nejméně tři až pět let na jeho vybudování. Během této doby věnujeme čas ne jen na rozvoj podnikání, ale i na osobní růst, změnu svých základních životních hodnot a navázání kontaktů s novými lidmi. Rozhodující pro nastartování cesty k úspěchu je jak se svým úsilím vyrovnáme první tři měsíce. Pokud vydržíme, tak máme postavený solidní základ. Potřebný čas pro začátek podnikání dokážeme získat jedině tím, že přehodnotíme své aktivity provozované v mimopracovní době a rozhodneme o tom, že odstraníme ty, které naším časem mrhají a nic pro naše podnikání nepřináší.
Kde vzít čas

Vytrvalost.
Při rozvoji jakékoliv podnikatelské příležitosti je potřeba vytrvalost. I při využívání MLM systému je třeba počítat s tím, že vyžaduje podnikatelského ducha a vytrvalost. Vytrvalost je pro dosažení úspěch v podnikání nezbytným faktorem a nedostatek vytrvalosti je jednou z hlavních příčin nezdaru.

Vytrvalost je stav mysli a proto jí je možné rozvíjet.

Slabou vytrvalost lze překonat úsilím a opravdovou touhou po úspěchu.

Dosažení úspěchu je možné přirovnat k situaci kdy chceme vytlačit vozík na vrchol kopce, pokud jsme málo vytrvalí a v půli cesty vozík pustíme tak očekávaného cíle nedosáhneme a vrátíme se na začátek naší cesty.

Jak jsme na tom s vytrvalostí si máte možnost ověřit v krátkém testu. Napište si o test.
Zdravý Čech - životní styl Doporučujeme přečíst
Nástroje Titánů
Nástroje Titánů

Náviky a taktiky vyjímečných osobností, miliardářů a světových ikon. Autor psal knihu jako poznámkový blok s účinnými recepty pro sebe samého. Změnila mu život a doufám, že ho změní i vám....


všechny knížky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality Pojistka na blbost

11.07.2018 - Při výkonu povolání můžete způsobit nemalé škody ať už na majetku, na zdraví či na penězích. Pálit vás to nemusí pouze tehdy, pokud máte správně uzavřené pojištění odpovědnosti z výkonu povolání.         celý článek


všechny aktuality