Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Nová registrace | Zapomenuté heslo
Doporučujeme CRM spojený s Outlookem a Webem

Software
a vlastní web
pro udržování

vztahů se zákazníky

10 dnů na ověření

více informací
Newslettery

zadejte Váš email a můžete dostávat od nás zajímavé zprávy

Anketa

Budování nového zdroje příjmů
1. Rozhodujeme se podnikat.

Trvalou finanční svobodu a nezávislost nelze získat v zaměstnaneckém poměru, ale v podnikání. Pro podnikání je však třeba najít a využít vhodnou podnikatelskou příležitost.

zobrazit více

2. Co je pro začátek potřeba.

Jednou z dobrých podnikatelských příležitostí může být využívání MLM systémů na internetu a internetového marketingu. Musíme počítat s tím, že pro začátek budeme potřebovat volné peníze a čas.

zobrazit více

3. Správná společnost a výrobek

Hodně jsme na již na stránce Bohatý Čech popisovali teorii MLM systém a upozornili na to, jak je pro úspěch při využívání těchto systémů vybrat správnou společnost. Pokud se to povede tak je téměř 100% záruka úspěchu.

zobrazit více

4. Pomoc při využívání MLM

Pokud chcete zefektivnit svůj postup kupředu a nechcete ztrácet čas, hledáním možných cest, pak je dobré využít pomoc někoho kdo má s MLM a internetovým marketingem zkušenosti.

zobrazit více

Zdravý Čech - životní styl Doporučujeme přečíst
Řízení lidských zdrojů
Řízení lidských zdrojů

Autor předkládá všeobecný rozhled pro řízení personálních systémů a operativních činností, pro zvyšování výkonného systému personálního oddělení a řízení lidských zdrojů a kapacity....


všechny knížky
Bohatý Čech na facebooku

Aktuality GDPR se blíží

23.04.2018 - Na konci května vstoupí v platnost obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa harmonizuje a upřesňuje pravidla nakládání s osobními údaji v celé Evropské Unii. V českém prostředí se díky vysokým sankcím za nedodržení mluví o „revoluci v ochraně osobních údajů“. Je třeba věnovat pozornost upraveným postupům a zvýšené administrativě. celý článek


všechny aktuality